3.6666666666667 1 1 1 1 1 امتیاز 3.67 (3 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیرو استقبال چشمگیر متخصصان و علاقه مندان به حوزه حمل و نقل در برگزاری نشست ارائه خلاصه رساله دکتری در پانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، كميته علمي این كنفرانس در نظر دارد يك كارگاه دو ساعته جهت معرفي آخرين تحقيقات دانشجويان دكتري در مهندسي حمل و نقل و ترافيك را برگزار نماید. در اين کارگاه که همزمان با برگزاری شانزدهمین کنفرانس تشکیل خواهد شد، خلاصه پايان‌نامه ‌هاي دكتري كه اخيراٌ به پايان رسيده‌اند يا به زودي تكميل خواهند شد، ارائه خواهد گردید.


متقاضياني كه مايل به ارايه پایان نامه خود مي‌باشند بايد خلاصه‌اي 500 تا 1000 كلمه‌اي از پايان نامه كه شامل عنوان و مشخصات كامل نويسنده، به همراه يك معرفي نامه از طرف استاد راهنما، که اهميت نوآوري و تاريخ تقريبي فارغ التحصيلي دانشجو را بيان كند، ارسال نمايند. علاقه مندان می توانند مدارك مذکور را حداکثر تا تاریخ 6 بهمن ماه 95 به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ايميل فرمایند.


انتخاب آثار برتر بر اساس تعداد پایان نامه های ارسال شده، تكميل بودن يا در حال انجام بودن كار و مقالات پذیرش شده از پایان نامه در كنفرانس ها و مجلات صورت خواهد گرفت. تصميم نهايي در خصوص خلاصه هاي ارسالي و نيز زمان ارايه آنها تا تاريخ 15 بهمن ماه 95 به اطلاع نويسندگان خواهد رسيد. لازم به ذکر است که ضمن درج عناوین پايان‌نامه هاي منتخب در برنامه کنفرانس شانزدهم، از نویسندگان منتخب در مراسم اختتامیه با اهداي لوح از طرف هیات علمي، تقدير بعمل خواهد آمد.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co