4.4285714285714 1 1 1 1 1 امتیاز 4.43 (7 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نويسندگان محترمي كه مقالات آنها جهت ارائه به صورت پوستر از طرف هيأت علمي مورد تأييد قرار گرفته، لازم است طبق برنامه زماني اعلام شده در زیر، مقاله خود را به صورت پوستر ارائه نمايند.


جهت دریافت برنامه ارائه پوستر روز اول اینجا و روز دوم اینجا کلیک نمایید.


خواهشمند است نویسندگان محترم، مقاله خود را طبق نمونه فایل ارائه شده در زیر و موارد اشاره شده در بندهای 1 الی 5، تهیه و به صورت پوستر ارائه نمایند.


جهت دریافت نمونه فایل پوستر فارسی اینجا و فایل پوستر انگلیسی اینجا کلیک نمایید.


در ارتباط با تهیه فایل پوستر، موارد زیر را به آگاهی می رساند:
1. لازم است نويسنده محترم، مقاله خود را طبق فرمت اشاره شده مطابق نمونه فایل پوستر تهیه و فایل الکترونیکی آن را به صورت فرمت پاورپوینت به همراه داشته باشند.
2. به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ و توجه به محیط زیست، مقالات پوستر کنفرانس شانزدهم براساس پاورپوینت تهیه شده توسط نویسندگان محترم(طبق نمونه فایل پوستر) و از طریق تلویزیونهای LED سالن رودکی ارائه خواهد شد.
3. مدت زمان نمایش فایل مقالات پوستر، حداکثر 45 دقیقه بوده که لازم است نویسندگان محترم طبق برنامه زمانی اعلام شده، راس ساعت مقرر حضور داشته باشند.
4. ارائه گواهی پوستر مقالات، پس از نمایش فایل پوستر در زمان تعیین شده و توسط مسئول سالن رودکی به نویسنده مقاله تحویل داده خواهد شد. دبیرخانه کنفرانس از ارائه گواهی به مقالات پوستری که نمایش داده نشده اند، معذور خواهد بود.
5. دبيرخانه كنفرانس از پذيرش مقالات تهيه شده در فرمتي بجز فرمت تعيين شده، معذور خواهد بود.

 لینک ارسال فایل پوستر

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co