5 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با سابقه برگزاری 16 دوره طی 22 سال گذشته، از ابتدای آذرماه جاری آغاز به کار کرد.

     رئیس هیات اجرایی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با اعلام این خبر گفت: کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک ، مهمترین رویداد علمی کشور در حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک است که در 22 سال گذشته 16 دوره ی آن با حضور اساتید و اندیشمندان خارجی و داخلی با موفقیت برگزار شده است و کنفرانس هفدهم در روزهای 29 و 30 بهمن ماه  سال جاری در 10 سالن مختلف مرکز همایش های برج میلاد در تهران برگزار می شود.

     رامیز قلی نژاد افزود : این کنفرانس در 12 محور علمی و با همکاری بیش از 50 نفر از اساتید دانشگاه های کشور در قالب هیات علمی برگزار می شود و فرآیند دریافت و پذیرش مقالات از اول آذر ماه سال جاری آغاز شده است و تا 15 دی ماه  ادامه می یابد .

     وی گفت : علاقه مندان به ارسال مقالات می توانند به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی WWW.ICTTE.IR   مراجعه و ضمن کسب اطلاعات کامل از فرآیند، ابعاد و محورهای علمی، مقالات خود را ارسال کنند.

     رئیس هیات اجرای هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک همچنین گفت : علاوه بر بخش اصلی کنفرانس، بیش از 30 کارگاه تخصصی نیز با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار می شود که در آنها مقالات علمی مختلف ارائه می شود.

     وی با اشاره به بخش های جانبی کنفرانس افزود: در کنار بخش علمی و کارگاه های تخصصی و نیز مقالاتی که به صورت پوستر ارائه می شود، نمایشگاهی نیز برای ارائه آخرین دست آوردها و فن آوری های حمل و نقل و ترافیک و همچنین معرفی شرکت ها، سازمان ها، مؤسسات و مراکز علمی و دانش بنیان و کارآفرینان حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک برگزار می شود .

     به گفته قلی نژاد، ثبت نام در این کنفرانس از تاریخ 20 دی ماه و صرفاً از طریق سایت اینترنتی کنفرانس آغاز می شود و اساتید، دانشجویان، کارشناسان حوزه حمل و نقل بویژه کارشناسان و مدیران حمل و نقل و ترافیک شهری می توانند برای شرکت در کنفرانس و بهره مندی از مطالب و مقالات علمی این رویداد، به سایت کنفرانس، مراجعه و ثبت نام کنند.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co