5 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

       به منظور ارائه دست آوردها، فن آوری ها و نرم افزارهای حوزه حمل و نقل و ترافیک نمایشگاه جانبی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک برگزار می شود.

به گزارش دبیرخانه اجرایی کنفرانس، در کنار بخش علمی و کارگاه های تخصصی و نیز مقالاتی که به صورت سخنرانی و پوستر ارائه می شود، نمایشگاهی نیز برای ارائه آخرین دست آوردهای فن آوری های حمل و نقل و ترافیک و معرفی شرکت ها، سازمان ها، مؤسسات و مراکز علمی و دانش بنیان و کارآفرینان حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک برگزار می شود.


بنا بر این گزارش، نمایشگاه جانبی هفدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 29 و 30 بهمن ماه سال جاری و با حضور شهردار محترم تهران، معاونان شهرداری تهران، مقامات و مهمانان مدعو، در محوطه برج میلاد تهران برگزار می شود.
شایان ذکر است، اساتید، دانشجویان، مدیران سازمان های حمل و نقل، شهرداری های سراسر کشور و مهمانان خارجی کنفرانس طی روزهای برگزاری کنفرانس از این نمایشگاه بازدید می کنند و در جریان آخرین دست آوردها و فن آوری های حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک قرار می گیرند.
علاقه مندان به ثبت نام می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در نمایشگاه جانبی، به سایت کنفرانس به آدرس http://ictte.ir مراجعه کنند.
گفتنی است هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک در روزهای 29 و 30 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co