2 1 1 1 1 1 امتیاز 2.00 (1 رای)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در دومین جلسه هیات علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، کمیته شناسایی و ارزیابی میهمانان خارجی با حضور جمعی از اساتید هیات علمی کنفرانس تشکیل شد.


به گزارش دبیرخانه هیات اجرایی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، پس از بررسی گزارش ارزیابی و نظرسنجی از کارگاه های تخصصی و نشست های علمی کنفرانس شانزدهم، پیشنهاد شد در هر یک از محورهای دوازده گانه کنفرانس، کمیته ای برای شناسایی و دعوت از اساتید برجسته بین المللی و همچنین بررسی محتوای کارگاه های علمی داخلی و خارجی تشکیل شود.
بنابراین گزارش، کمیته یاد شده پس از دریافت پیشنهادهای کارگاه های دوازده گانه علمی، نسبت به انتخاب و دعوت از اساتید و و مهمانان برگزیده برای حضور در هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک اقدام می کند.
شایان ذکر است کنفرانس هفدهم در روزهای یکشنبه و دوشنبه 29 و 30 بهمن ماه سال جاری از سوی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند مقالات خود را حداکثر تا تاریخ 15 دی ماه 96 از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://ictte.ir ارسال و یا برای شرکت در بزرگترین رویداد علمی حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک کشور ثبت نام کنند.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co