4.5 1 1 1 1 1 امتیاز 4.50 (2 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از سوی رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، ابعاد علمی و محورهای موضوعی و کارگروه های مختلف این کنفرانس تشریح شد.


به گزارش دبیرخانه هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، دکتر صفارزاده، رئیس هیات علمی کنفرانس گفت: کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک، مهمترین رویداد علمی کشور در حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک است که در 22 سال گذشته 16 دوره ی آن با حضور اساتید و اندیشمندان خارجی و داخلی با موفقیت برگزار شده است و کنفرانس هفدهم، در روزهای 29 و 30 بهمن ماه سال جاری در 10 سالن مختلف مرکز همایش های برج میلاد در تهران برگزار می شود.
رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با اعلام این خبر گفت: حمل‌و‌نقل همگاني، سيستم هاي هوشمند حمل و نقل، برنامه‌ريزي حمل‌و‌نقل و شهرسازی، ايمني ترافيك، حمل‌و‌نقل و توسعه پايدار، مهندسي ترافيك، اقتصاد حمل‌و‌نقل، مديريت سيستم‌هاي حمل‌ و نقل و ترافیک، آموزش ترافیک، قوانین و مقررات و مدیریت یکپارچه ترافیک، حمل و نقل غیر موتوری و طراحی هندسی معابر، محورهای اصلی و دوازده گانه هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک را تشکیل می دهد.
دکتر صفارزاده افزود : برای هر یک از 12 محور علمی کنفرانس یک کارگروه علمی با حضور اساتید دانشگاه های کشور تشکیل شده است و موضوعات و زیر محورهای مختلفی برای هر بخش تعیین شده است.
وی ضمن تشریح ابعاد دقیق و زیربخش های هر یک از محورهای کنفرانس گفت: ابعاد دقیق و موضوعات و زیربخش های مختلف کنفرانس از طریق پایگاه اینترنتی کنفرانس در دسترس علاقه مندان به ارسال مقاله یا حضور در این رویداد علمی قرار دارد و آنها می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http:// ictte.ir ضمن کسب اطلاعات کامل از محورها و زیر محورهای علمی کنفرانس، مقالات خود را تدوین و ارسال کنند.
رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک همچنین گفت: در این کنفرانس اساتید مختلفی از دانشگاه ها و مراکز معتبر علمی دنیا به عنوان مدعوین خارجی کنفرانس در کنار اساتید ایرانی به داوری و ارزیابی مقالات و نیز ارائه مطالب علمی می پردازند.
دکتر صفارزاده با اشاره به رتبه علمی این کنفرانس افزود : بخشی از مقالات دریافتی به صورت سخنرانی و بخشی دیگر به صورت پوستر در روزهای همایش ارائه می شود و کلیه مقالات برگزیده علاوه بر انتشار به صورت مجموعه مقالات، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می شود. همچنین به منظور انعکاس مقالات برگزیده هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک در مجامع بین المللی، مقالات برتر این کنفرانس در مجلات (CRPASE ) Computational Research Progress in Applied Science and Engineering), JGTE (Journal of Geotechnical and Transportation Engineering), IJTE (International Journal of Transportation Engineering) چاپ می شود. مجلات مذکور در پایگاه های معتبر بین المللی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و پایگاه های داده ای معتبر از جمله TRB (TRID) نمایه شده است .
وی با اشاره به شیوه دریافت و داوری مقالات گفت : دریافت، ارجاع، داوری و کلیه مراحل علمی این کنفرانس صرفا به صورت الکترونیک و از طریق پایگاه اینترنتی کنفرانس و در قالب ضوابط و استانداردهای تعریف شده که در سایت قابل دسترسی است، انجام می شود و هیچ گونه ارسال و دریافت خارج از مکانیزم یاد شده مورد قبول نیست.
به گفته دکتر صفارزاده ، دریافت مقالات از ابتدای آذر ماه جاری، آغاز شده است و ثبت نام در کنفرانس نیز از تاریخ 20 دی ماه و صرفا از طریق سایت اینترنتی کنفرانس آغاز می شود. اساتید، دانشجویان، کارشناسان حوزه حمل و نقل به ویژه کارشناسان و مدیران حمل و نقل و ترافیک شهری می توانند برای شرکت در کنفرانس و بهره مندی از مطالب و مقالات علمی این رویداد، به سایت کنفرانس، مراجعه و ثبت نام کنند.
رئیس هیات علمی کنفرانس همچنین از شرکت ها، سازمان ها، مؤسسات و مراکز علمی و دانش بنیان و کارآفرینان حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک دعوت کرد به منظور ارائه توانمندی های فن آورانه و تکنولوژیکی خود، در بخش نمایشگاهی این رویداد علمی شرکت کنند و دست آوردهای خود را به مدیران، کارشناسان، اساتید و دانشجویان این حوزه ارائه کنند.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co