4.5 1 1 1 1 1 امتیاز 4.50 (4 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هفدهمين کنفرانس بين المللي حمل ونقل و ترافيک در 12 محور علمي و باهمکاري بيش از 50 نفر از استادان دانشگاه هاي کشور در روزهاي 29 و 30 بهمن ماه سال جاري در 10 سالن مرکز همايش هاي برج ميلاد برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي معاونت حمل ونقل وترافيک؛ محسن پورسيدآقايي، معاون شهردار و رييس هفدهمين کنفرانس بين المللي حمل ونقل و ترافيک با اعلام اين مطلب گفت: اين کنفرانس، مهمترين رويداد علمي کشور در حوزه مهندسي حمل و نقل و ترافيک است که 16 دوره ي آن در 22 سال گذشته با حضور استادان و انديشمندان خارجي و داخلي با موفقيت برگزار شده است.
وي ارائه آخرين دستاوردهاي تحقيقاتي انجام شده محققان ومتخصصان حمل ونقل و بهره گيري از نتايج علمي اين پژوهش ها در حوزه هاي اجرايي را از اهداف اصلي اين کنفرانس برشمرد و افزود: زمينه سازي براي تبادل نظرو تعامل فعالان عرصه حمل ونقل بابخش هاي دانشگاهي وپژوهشي داخلي وخارجي و ايجاد شرايط مناسب براي ارائه ايده هاي نوين و استفاده از تجارب کاربردي و مديريت دانش ترافيک از مهمترين اهداف اين کنفرانس است.
معاون شهردار و رييس کنفرانس بين المللي حمل ونقل وترافيک افزود: براساس پيش بيني و برنامه ريزي هاي صورت گرفته، بخشي از مقالات رسيده به دبيرخانه به صورت سخنراني و بخشي ديگر به صورت پوستر در روزهاي همايش ارائه مي شود و کليه مقالات برگزيده علاوه بر انتشار در کتاب مجموعه مقالات، در پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (ISC) نيز نمايه مي شود.
وي در خصوص نحوه دريافت و داوري مقالات تصريح کرد: دريافت، ارجاع، داوري و کليه مراحل علمي اين کنفرانس صرفا به صورت الکترونيک و از طريق پايگاه اينترنتي کنفرانس و در قالب ضوابط و استانداردهاي تعريف شده که در سايت قابل دسترسي است، انجام مي شود و خارج از اين مکانيزم مقالات پذيرش و ارزيابي نمي شود.
پورسيدآقايي در ارتباط با بخش هاي جنبي اين کنفرانس نيز گفت: در کنار بخش علمي و کارگاه هاي تخصصي و ارائه مقالاتي که به صورت پوستر انجام مي شود، نمايشگاهي براي ارائه آخرين دستاوردها وفناوري هاي صنعت حمل و نقل و ترافيک برگزار و همچنين شرکت ها، سازمان ها، مؤسسات و مراکز علمي و دانش بنيان و کارآفرينان برتر اين حوزه نيز معرفي مي شوند.
معاون شهردارتهران؛ دانشگاه هاي صنعتي شريف، تهران، علم و صنعت، صنعتي اميرکبير، تربيت مدرس، بين المللي امام خميني (ره)، علامه طباطبايي، آزاد اسلامي و گيلان را از حاميان دانشگاهي اين کنفرانس برشمرد.
وي از پليس راهور ناجا، سازمان حفاظت محيط زيست، جامعه مهندسين حمل و نقل ايران، انجمن مهندسي حمل و نقل ايران، انجمن مهندسي حمل و نقل ريلي ايران، جمعيت طرفداران ايمني راه ها و مرکز تحقيقات راه، وزارت راه و شهرسازي را از ديگر حاميان داخلي اين کنفرانس دانست و خاطرنشان کرد:UITP ، EGO، ITDP،UIC ،،MetropolisACUUSو 21WALK از جمله انجمن ها و سازمان هاي خارجي حامي علمي اين کنفرانس بين المللي هستند.
بنابراعلام روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران، فرآيند دريافت و پذيرش مقالات در اين کنفرانس از 20 آذر ماه از طريق سايت اينترنتي http:// ictte.ir آغاز شده و استادان، دانشجويان، کارشناسان حوزه حمل و نقل بويژه کارشناسان و مديران حمل و نقل و ترافيک شهري مي توانند براي شرکت در اين کنفرانس و بهره مندي از مطالب و مقالات علمي اين رويداد، به اين پايگاه اينترنتي مراجعه و ضمن کسب اطلاعات کامل از فرآيندها، ابعاد و محورهاي علمي کنفرانس، مقالات خود را براي دبيرخانه همايش ارسال کنند.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co