2.1851851851852 1 1 1 1 1 امتیاز 2.19 (27 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

960 مقاله در سامانه ثبت مقالات هفدهیمن کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، ثبت و ارسال شده است. 
رامیز قلی نژاد رئیس هیات اجرایی کنفرانس با اعلام این خبر گفت : از ابتدای فراخوان مقالات هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل وترافیک در اول آذر ماه تا پایان دی ماه سال جاری ، 960 مقاله از سوی نویسندگان مقالات به این کنفرانس ارسال شده است که نسبت به کنفرانس شانزدهم ، 21 درصد کاهش داشته است.
رئیس هیات اجرایی کنفرانس گفت : دلیل کاهش تعداد مقالات دریافتی ، کاهش مدت زمان فراخوان امسال نسبت به مدت فراخوان کنفرانس شانزدهم از شش ماه به دو ماه بوده است. 
قلي نژاد گفت : از مجموع مقالات دريافتي، ١٩ مقاله از كشورهاي آمريكا و پرتغال هركدام ٦ مقاله و كشورهاي تركيه، روسيه، اسپانيا، هند، باهاما، آرژانتين و آروبا (هلند) هركدام يك مقاله ارسال شده است. 
وی با اشاره به محورهای مورد استقبال در هفدهمین کنفرانس افزود: بیشترین تعداد مقالات در محورهای " ایمنی ترافیک"، "حمل و نقل همگانی" و " برنامه ریزی حمل و نقل و شهرسازی" به ترتیب با 180، 112 و 109 مقاله، ثبت و ارسال شده است.
قلی نژاد گفت : محورهای " قوانین و مقررات و مدیریت یکپارچه ترافیک"، "طراحی هندسی معابر" و "آموزش ترافیک" به ترتیب با 34، 37 و 38 مقاله دریافتی، سه محور کم استقبال در هفدهمین کنفرانس بوده است و در محورهای "سيستم هاي هوشمند حمل و نقل"، 101 مقاله؛ "مديريت سيستم‌هاي حمل‌ و نقل و ترافیک"، 92 مقاله؛ "حمل‌و‌نقل و توسعه پايدار"، 89 مقاله؛ "مهندسي ترافيك" ، 71 مقاله؛" اقتصاد حمل‌و‌نقل"، 54 مقاله و "حمل و نقل غیرموتوری"، 43 مقاله ثبت وارسال شده است. 
رئیس هیات اجرایی کنفرانس با اعلام پایان یافتن مهلت ارسال مقالات از ساعت 24 روز شنبه 30 دی ماه گفت : به منظور تسهیل در ارسال برخی مقالات که در مراحل پایانی ثبت و ارسال ، دچار مشکل شده بودند؛ سامانه ارسال مقالات در روز اول بهمن به مدت 8 ساعت بازگشایی و در اختیار علاقه مندان قرارداده شد.
قلی نژاد با اشاره به پایان مهلت داوری آثار رسیده به کنفرانس در تاریخ 15 بهمن ماه جاری افزود: داوری مقالات دریافتی، از ابتدای فرآیند دریافت آثار با هدایت دوازده سرگروه علمی و همکاری 195 داور آغاز شده است و تا دو هفته آینده پایان می یابد و نتایج داوری ها به اطلاع نویسندگان مقالات پذیرفته شده می رسد.
شایان ذکر است بخشی از مقالات برگزیده، در روزهای برگزاری کنفرانس به صورت سخنرانی ارائه می شود و تعدادی از آثار منتخب نیز به صورت پوستر در معرض دید شرکت کنندگان در کنفرانس قرار می گیرد.
هفدهیمن کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، روزهای 29 و 30 بهمن ماه سال جاری با حضور اندیشمندان حوزه حمل و نقل و ترافیک از کشورهای ایران، آلمان، اتریش، پرتغال، آمریکا، استرالیا، بلژیک، انگلستان و پاکستان در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می شود.

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co