1.2105263157895 1 1 1 1 1 امتیاز 1.21 (19 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در آستانه برگزاری هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل‌ و نقل و ترافیک تهران، دپارتمان برنامه ریزی حمل‌ونقل دانشگاه تربیت مدرس در ادامه همکاری با پژوهشکده برنامه ریزی حمل‌ونقل و مهندسی ترافیک دانشگاه فنی وین؛ اقدام به برگزاری دوره آموزشی یک روزه با عنوان "ملزومات توسعه حمل‌ونقل پایدار" نموده است.
در این برنامه اساتید برجسته‌ حوزه توسعه حمل‌ونقل پایدار از اتریش و ایران به بررسی مهمترین مباحث و به روزترین موضوعات این حوزه از جمله پویاشناسی سیستم‌های حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی یکپارچه حمل‌ونقل و کاربری زمین، پایش آثار زیست محیطی زیرساخت‌های حمل‌ونقل، و حمل‌ونقل انسان‌محور خواهند پرداخت.
این دوره یک روز پیش از هفدهمین کنفرانس بین‌المللی حمل‌ونقل و ترافیک تهران و در روز شنبه 1396/11/28 از ساعت 8 تا 16:30 در سالن جابربن‌حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
این برنامه فرصتی مناسب برای متخصصین، فعالان، دانشجویان، و تصمیم‌گیران حوزه‌های ترافیک و شهرسازی پدید می‌آورد تا با تجربیات و الگوهای موفق هماهنگ‌سازی حوزه‌های ترافیک و شهرسازی، در راستای مهار چالش‌های شهری و بهبود کیفیت زندگی آشنا شوند.
شرکت‌کنندگان در این دوره مدرک مشترک معتبر از دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه فنی وین دریافت خواهند کرد. علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این برنامه به آدرس t.me/ESTD2018 مراجعه نمایند.

 

 

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2018
Powered By Pardisan Co