حامیان مالی - .: شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک :.
5 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (3 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حامی طلایی:

 

گروه صنعتی و شیمیایی ریف یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضایی بالغ بر 200 هزارمترمربع در حوزه صنایع شیمیایی (رنگ ،رزین،چسب،علایم ترافیکی،دانه های شیشه ای،پودرهای سیلیکات)،حوزه صنعتی (تولید بشکه و ظروف فلزی،تولید محصولات سلولزی)،حوزه غیرصنعتی (تولید پوشاک) و حوزه فرهنگی-ورزشی(باشگاه ورزشی) فعالیت می نماید.

پرافتخارترین مجتمع تولیدی رنگ و رزین کشور بخش عمده ای از نیاز کشور به رنگهای ترافیکی و زیباسازی شهری را تولید و همچنین با دراختیار داشتن 24 ناوگان تخصصی ، اجرای این محصولات را در سراسر کشور به انجام می رساند.

محصولات این گروه در حوزه ترافیک و زیباسازی شهری به شرح ذیل می باشند:

1-    انواع رنگهای ترافیکی سرد ،گرم و دو جزیی

2-   انواع پودر های شیشه (گلاسبید) روپاشی سرد،روپاشی گرم و پریمیکس

3-  علایم پیش ساخته ترافیکی در انواع طرح و رنگ(پریفاب)

4-   چسب های مخصوص علایم ترافیکی و چشم گربه ای

5-   رنگهای ویژه جداول و سازه های بتونی

6-   رزین های تخصصی جهت تولید انواع رنگهای ترافیکی))

 


حامیان نقره ای:صبا شیمی آریا بيش از يك دهه است كه با اتكا به كيفيتي پايدار و احترام به ذينفعان، در صنعت كشور، استوار گام بر ميداريم. برآنيم تا با تبديل شدن به قطب علمي صنعت رنگ ايران، محيطي فراهم آوريم تا افراد متخصص و دانش آموخته اين صنعت از همكاري با اين مجموعه و مشاركت در كارهاي بزرگ به خود ببالند.
چشم انداز خود را حفظ منابع و جان انسان ها و بهبود زندگي ايشان قرارداده ايم و در اين راستا با خلق محصولاتي با كيفيت و مطابق با استانداردهاي بين المللي در زمينه رنگ هاي ترافيكي با نام تجاري MANDEGAR به ساماندهي ترافيك شهري و جاده اي، در زمينه رنگ هاي صنعتي با نام تجاري SABA در محافظت از تاسيسات و سرمايه هاي ملي و در زمينه کفپوش هاي صنعتي و ساختماني با نام تجاري PONTIA به زيبا کردن و ايجاد مقاومت سطوح و در حيطه رنگ ساختماني با نام تجاري LETO به زيبا كردن بناهاي شهري مي كوشيم. جهت نيل به اين اهداف توانسته ايم در حوزه توليد و اجراي رنگ هاي ترافيكي به ظرفيت ساليانه توليد 40هزار تن انواع رنگ، اجراي 8000 كيلومتر خط كشي رنگ گرم،اجراي 12000 كيلومتر خط كشي رنگ سرد، اجراي 500 هزار متر مربع خط كشي دستي، دست يابيم.
فرهنگ ما ناشي از هفت ارزشي است که پايه و اساس شرکت را تشکيل داده است: صداقت، کيفيت، عملکرد، نوآوري، رشد، کارکنان و خدمات عالي.
جهت حفظ تداوم ارتباط ما با مشتريانمان، بايد اين اطمينان را داشته باشيم که اعمال ما تجسم اين ارزش هاست و براي اين امر بايستي بالاترين سطح از رفتار اخلاقي را حفظ کنيم.


• صداقت : پايه و اساس شكل گيري ما
• کيفيت: عنصر اوليه موفقيت، تعهد قوي به بهبود مستمر
• عملکرد: فرهنگ نتيجه گرا به همراه پايش و نظارت مداوم
• نوآوري: ايده هاي جديد در راستاي آسايش مشتريان
• رشد: مشخصه ما
• کارکنان: پايه و آينده موفقيت ما
• خدمات: حرفه اي، سفارشي و قابل اعتماد


خط مشي ما، توليد محصولات مطابق با استانداردهاي جهاني و همچنين دستيابي و استفاده از فن آوري روز دنيا در زمينه توليد و اجراي انواع رنگ ها است. اخذ تاييديه هاي فني و كيفي از مراجع ذيصلاح داخلي و خارجي، نشان از اهتمام ما به بالابردن كيفيت محصولات و خدمات خود دارد.


اميد داريم تا با ياري شما بتوانيم در ارائه ي پوشش هاي تخصصي و با کيفيت در اين صنعت پيشرو باشيم.


 حامیان برنزی:


مهندسين مشاور گنو در سال1353 با همفكري و مشاركت گروهي از مهندسين و متخصصين رشته‌هاي گوناگون فني و معماري با انگيزة تهيه و ارائه مطالعات مهندسي و به انجام رسانيدن طرح‌هاي عمراني در بخش‌هاي عمومي و خصوصي، با نام مهندسين مشاور آرميتي تأسيس گرديد و چندي بعد واژة‌ گنو جايگزين عنوان آرميتي شد.
مهندسين مشاور گنو اكنون با بيش از42سال سابقه فعاليت مداوم در ارائه خدمات مهندسي و موفق به احراز صلاحيت و رتبه‌بندي از سوي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي وگواهينامة‌ ISO 9001:2000 بر اساس آخرين روش 2008 اخذگرديده و عضو موسسات، انجمن‌ها و جوامع معتبر داخلي و بين المللي مي‌باشد.
مهندسین مشاور گنو در حال حاضربا بیش از180 نفرپرسنل متخصص درارائه طرحهای امکان سنجی، اجرائی ونظارت درزمینه های زیرفعالیّت می نماید:

  • ساختمان هاي مسكوني، تجاري، اداري، صنعتي و نظامي، آموزشي، ورزشي، بهداشتي و درماني
  • سازه و مقاوم سازي
  • تاسيسات برق و مكانيك
  • تاسيسات آب و فاضلاب
  • تاسیسات زیربنایی و حمل و نقل
  • مديريت طرح
  • خدمات طراحي و ساخت
  • انجام پروژه هاي طرح و ساخت و انبوه سازي مسكن

-----------------------------------------

 

شرکت ایمن پارس اتحاد افتخار آن را دارد  با بیش از 35 سال سابقه کاری و دارای تایید یه از وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران در امر مشاوره طراحی و تولید کلیه تجهیزات ایمنی و ترافیکی جادهای و شهری ( مجهز به واحد قالبسازی پیشرفته ) تولید انواع سپری گاردریل دو موج و سه موج و سوپر ریل ( اولین تولید کننده در ایران ) انواع ضربه گیر ها ضربه گیر کاهش دهنده- کراش کاشن  crash cushion سر سپری دو موج و سه موج و و پایه ها و تولید کلیه تابلو ها و علائم جادهای و شهری در کلیه ابعاد استاندارد در دو بخش الف) اخطاری انتظامی ب) تابلوهای اطلاعاتی خدمت رسانی به کشور عزیز اسلام را دارا میباشد.  

مشاهده حامیان
All Rights Reserved For ICTTE © 2016
Powered By Pardisan Co